All-mobil->

Kliknite prosím!
Toplist: FunZone - Vsetko na mobil !

Filmy 3gp - Animované(3)

http://s2.ipicture.ru/uploads/090127/29zLIepkSY.jpg

Rozlíšenie:176x144

Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ...
http://nd.blog.cz/b/blogmetoyou.blog.cz/obrazky/25852725.jpg

Rozlíšenie: ??????

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... vlk sežere Červenou Karkulku a potom... přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý!

http://www.d8a.co.uk/vcd/Monsters-inc-cover.jpg

Rozlíšenie: ??????

Popis:Keď mamy večer zhasnú svetlo, všetky deti na svete vedia, že strašidlá, ktoré sa schovávajú v šatníkoch, čakajú len na túto chvíľu. Deti však netušia, že v tom nie je nič osobné. Pre strašidlá je to skrátka ich džob. Komédia Monsters, a.s. vás zavedie do tajného paralelného sveta za dverami vašich šatníkov, kde sa príšery a strašidlá všetkých tvarov a veľkostí venujú všedným starostiam. Monsters, akciová spoločnosť, je najväčšia továreň v meste Monstropolis, zaoberajúca sa získavaním kriku detí. Z neho sa totiž vyrába energia, poháňajúca svet nočných bytostí. Práca je to náročná a nebezpečná, pretože, ako strašidlá veria, ľudské deti sú prudko toxické a už len dotyk je smrteľne nebezpečný.
 
image.warke.sk